Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

20. H135 dla Nakanihon

Lotnictwo cywilne, Służby państwowe, 10 czerwca 2019

Airbus Helicopters przekazał Nakanihon Air Service 20. śmigłowiec H135. Uroczystość przyjęcia wiropłata do służby odbyła się dziś w hangarze operatora w prefekturze Aichi. Nowy śmigłowiec dołączy do rosnącej floty H135 i będzie wykonywać misje ratownictwa medycznego na terenie Japonii.

 20. śmigłowiec H135 przekazany Nakanihon Air Service / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Nakanihon, jeden z największych operatorów statków powietrznych w tym kraju, ma 45 śmigłowców Airbusa, które stanowią około dwóch trzecich floty towarzystwa i służą jako śmigłowce ratownictwa medycznego, reporterskie do relacji TV, a także do transportu pasażerów i ładunków. Nakanihon Air Service prowadzi również autoryzowane przez Airbusa centrum obsługi technicznej śmigłowców H135.

Na całym świecie w barwach prawie 300 operatorów lata ponad 1300 H135. W Japonii użytkownicy 92 śmigłowców H135 korzystają ze zintegrowanego wsparcia szkoleniowego oferowanego przez centrum symulatorów Airbus Helicopters, mieszczącego się w Kobe (Drugi H145 dla Hiaratagakuen, 2018-09-03, Kolejne śmigłowce Airbusa do Japonii, 2018-02-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.