Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Spectator-М1 przyjęty do uzbrojenia

Przemysł zbrojeniowy, Służby państwowe, 17 czerwca 2019

Ukroboronprom poinformował o przyjęciu do uzbrojenia SZ Ukrainy zmodernizowanego bsl Spectator-М1. Zaprojektowała go (we współpracy z Politechniką Kijowską) i produkuje spółka Meridian im. Koroliewa. Bezzałogowiec zakończył badania państwowe. Teraz przygotowywana jest jego produkcja seryjna.

Zmodernizowany bsl Spectator-М1 ląduje na spadochronie, opadając z prędkością 3 m/s / Zdjęcie: via Ukroboronprom

Bsl Spectator-М1 osiąga pułap 3,6 km, prędkość maksymalną 120 km/h, a operacyjną 70 km/h. Długotrwałość jego lotu przekracza 2 h. Zasięg lotu i transmisji danych wynosi 150 km. Samolot ląduje na spadochronie z prędkością opadania 3 m/s.

W zmodernizowanym bsl zastosowano nową kamerę termowizyjną. Dzięki niej Spectator-М1 może prowadzić rozpoznanie w dzień i w nocy. Zmodernizowano też stację kierowania lotem i obróbki danych rozpoznawczych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.