Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Q400 w barwach Aeroklubu Polskiego

Lotnictwo cywilne, 17 czerwca 2019

Dzisiaj, 17 czerwca, w hangarze nr 3 LOT AMS odbyła się prezentacja samolotu Polskich Linii Lotniczych LOT Bombardier Q400 w specjalnym malowaniu z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego. Sponsorami projektu są: Polskie Linie Lotnicze LOT, LOT CREW, LOT AMS oraz Aeroklub Polski.

LOT-owski Q400 w malowaniu z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego / Zdjęcie: Aeroklub Polski 

Termin wydarzenia również nie jest przypadkowy. W niedzielę 16 czerwca na odbywających się w Hiszpanii XXIV Mistrzostwach Świata w Lataniu Precyzyjnym Michał Wieczorek został mistrzem świata, Krzysztof Wieczorek wicemistrzem świata, a Marcin Skalik zajął trzecie miejsce. Drużynowo Polacy zostali mistrzami świata w lataniu precyzyjnym.

Jerzy Markiewicz został mistrzem świata w lądowaniach, a Polacy zostali drużynowymi mistrzami świata w lądowaniach. Łącznie nasi zawodnicy zdobyli na Mistrzostwach 6 medali: 4 złote, 1 srebrny, 1 brązowy.

Aeroklub Polski ogłosił konkurs na najlepsze zdjęcie tego samolotu i do końca wakacji (31 sierpnia) czeka na zdjęcia zrobione przez naszych fanów. Do wygrania loty z największymi mistrzami sportów lotniczych: lot balonem ze zwycięzcą zawodów o Puchar Gordona Bennetta i lot z motoparalotniowym mistrzem świata Wojtkiem Bógdałem. Nagroda główna to lot akrobacyjny z Jerzym Makulą – Prezesem Aeroklubu Polskiego i wielokrotnym mistrzem świata w akrobacji.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.