Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320neo dla Atlantic Airways

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 12 lipca 2019

Atlantic Airways, przewoźnik flagowy Wysp Owczych, odebrały dzisiaj, 12 lipca, w zakładach w Hamburgu, swojego pierwszego Airbusa A320neo (nr ser. MSN8918). Samolot, dzierżawiony od Air Lease Corporation, jest napędzany silnikami CFMI LEAP-1A i przystosowany do przewozu 174 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej.

Pierwszy A320neo należący do Atlantic Airways / Zdjęcie: Airbus

Flota Atlantic Airways składa się obecnie z dwóch A319ceo i jednego A320ceo oraz pary śmigłowców AW139 (Atlantic Airways kupiły AW139, 2015-06-23). Ostatnio linie złożyły zamówienie na dwa dodatkowe A320neo.

Siatka połączeń obejmuje trasy do Danii, Francji, Hiszpanii, Islandii, Norwegii, Szkocji i Włoch. Hubem przewoźnika jest port lotniczy Vágar.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.