Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Emirates zawitają do Meksyku

Lotnictwo cywilne, 17 lipca 2019

Linie Emirates poinformowały o planach uruchomienia nowego, codziennego połączenia z Dubaju do portu lotniczego im. Benita Juáreza w Meksyku. Loty, wykonywane przez Barcelonę, zostaną zainaugurowane 9 grudnia tego roku.

Loty z Dubaju przez Barcelonę do Meksyku zostaną zainaugurowane 9 grudnia br. / Zdjęcie: Emirates

Dzięki temu, że lot do Meksyku będzie odbywać się przez Barcelonę, pasażerowie będą mogli podróżować między tymi dwoma miastami w niespotykanym dotąd stylu i komforcie. Obywatelom Meksyku, Hiszpanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich do podróży wystarczy paszport, bez konieczności ubiegania się o wizę (Inmarsat dla Emirates , 2019-07-11).

Nowe połączenie obsługiwac będą Boeingi 777-200LR w konfiguracji dwuklasowej, oferujące 38 miejsc w klasie biznes i 264 miejsca w klasie ekonomicznej. Ponadto w luku bagażowym samolot zdoła przewieźć do 14 t cargo, zwiększając możliwości eksportu na rynki światowe meksykańskich towarów takich jak awokado, owoce leśne, mango, części samochodowe i sprzęt medyczny.

Linie Emirates SkyCargo wykonują loty towarowe do Meksyku od 2014, tylko w zeszłym roku przewożąc na trasie ponad 22,5 tys. t ładunku (Nowy terminal do transportu leków w Chicago, 2019-06-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.