Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

WizzAir ostrzega klientów

Lotnictwo cywilne, 20 lipca 2019

Tanie linie lotnicze WizzAir wezwały 3,4 mln swoich klientów do zmiany haseł dostępu do kont na ich portalu. W opublikowanym wczoraj komunikacie poinformowały, że odkryliśmy pewne tymczasowe nieprawidłowości techniczne w naszym systemie. Po ich wykryciu rozwiązaliśmy problem, ale w celu zapewnienia ochrony Twojego konta podjęliśmy działania zapobiegawcze, aby zresetować hasło. [...] Ze względów bezpieczeństwa zalecamy unikanie podawania poprzednich haseł i unikanie używania tego samego hasła we wszystkich witrynach, w których się rejestrujesz.

Fragment komunikatu rozsyłanego przez WizzAir klientom z całego świata, w tym w Polsce

Media donoszą, że WizzAir mógł paść ofiarą cyberataku. Same linie temu zaprzeczają. Zdaniem ich przedstawicieli, problem jest spowodowany techniczną usterką systemu.

Węgierskie linie lotnicze WizzAir z siedzibą w Budapeszcie, zatrudniające 3 tysiące pracowników, oferują ponad 600 tras z 25 miast w Europie Środkowej i Wschodniej. Są ważnym graczem na rynku europejskich tanich przewoźników lotniczych.

Linie lotnicze stały się ostatnio ważnym i dochodowym celem dla hakerów. W 2018 British Airways przyznały, że zostały zhakowane i trwało to 2 tygodnie, a setki tysięcy danych bankowych klientów zostało skradzionych. Także w ubiegłym roku dane osobiste 9,4 mln pasażerów zostały skradzione podczas cyberataku na linie lotnicze Cathay Pacific z Hongkongu (Kara dla British Airways , 2019-07-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.