Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy afrykański użytkownik A320neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 01 sierpnia 2019

Air Seychelles, narodowy przewoźnik Republiki Seszelów, odebrał dziś, 1 sierpnia, w zakładach Airbusa w Hamburg, swój pierwszy samolot A320neo, dzierżawiony od spółki CBD Aviation Corporation. To pierwszy tego typu samolot użytkowany na kontynencie afrykańskim.

A320neo w barwach Air Seychelles / Zdjęcie: Airbus

Dzięki nowemu nabytkowi Air Seychelles zwiększą zdolności przewozowe, a jednocześnie zmniejszą zużycie paliwa i koszty operacyjne. A320neo odebrany przez seszelskie towarzystwo jest napędzany silnikami CFM International LEAP-1A i przystosowany do przewozu 168 pasażerów.

Obecnie flota Air Seychelles składa się z 2 Airbusów A320ceo i 5 DHC-6 Twin Otterów. Te ostatnie, przystosowane do wykonywania krótkich startów i lądowań, są najlepszymi samolotami do operowania z krótkich i nieutwardzonych dróg startowych na niewielkich wysepkach leżących na Oceanie Indyjskim (Air Seychelles zamawiają kolejne Twin Ottery, 2013-10-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.