Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowi użytkownicy PC-24

Lotnictwo cywilne, Służby państwowe, Przemysł lotniczy, 28 sierpnia 2019

Szwajcarski koncern Pilatus Aircraft dostarczył już 40 odrzutowców klasy biznes PC-24. Odbiorcą jubileuszowego samolotu był Chilijczyk Ignacio del Rio, który jest także właścicielem turbośmigłowego PC-12 NG.

Del Rio bedzie używał PC-24 do odwiedzania swoich posiadłości i upraw w Chile, Peru i Kolumbii. Duża prędkość przelotowa PC-24 pozwoli mu skrócić czas podróży w porównaniu z lotami wykonywanymi PC-12 NG, a jednocześnie korzystać z tych samych pasów startowych.

Szwedzka KSA jest drugą, po Royal Flying Doctor Service z Australii, organizacją medyczną, która postanowiła nabyć PC-24 / Ilustracja: Pilatus Aircraft

Jednocześnie Szwajcarzy zdobyli zamówienie od Kommunalförbundet Svenskt Ambulansflyg (KSA, szwedzkiego lotniczego pogotowia ratunkowego) na 6 PC-24. Samoloty mają być dostarczone w 2021 i będą operowały na terenie całego kraju. Zakłada się, że ich roczny nalot wyniesie ok. 6000 godzin (PC-24 dla rządu Szwajcarii, 2019-02-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.