Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

M&P M2.0 Compact w nowym kolorze

Przemysł zbrojeniowy, 31 sierpnia 2019

Smith & Wesson zaprezentował nową wersję kolorystyczną pistoletu M&P M2.0 Compact. To bezkurkowa konstrukcja składająca się z polimerowego szkieletu i zamka ze stali nierdzewnej pokrytego powłoką Cerakote w kolorze brązowym.

Najnowsza wersja w zasadzie poza kolorem niczym się nie różni od mającego premierę w 2017 M&P M2.0 Compact / Zdjęcie: Smith & Wesson

M&P M2.0 Compact ma lufę długości 4 cali (102 mm) i skoku gwintu 1:10, wykonaną ze stali nierdzewnej, wymienne okładziny chwytu i obustronne manipulatory (zatrzask zamka i zwalniacz magazynka).

W jednej wersji mamy klasyczny (obustronny) bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony na szkielecie, a w drugiej bezpiecznik zintegrowany z językiem spustowym. Z lewej strony znajdziemy też dźwignię umożliwiającą rozłożenie broni, ale niestety rozbiórka nie obejdzie się bez pociągnięcia za język spustowy.

Pistolet jest zasilany z 15-nabojowych magazynków (wariant 9 x 19 mm), a jego masa wynosi zaledwie 765 g. Sugerowana w USA cena tej ciekawej wobec Glocka 19 alternatywy to 569 USD . Warto jednak zaznaczyć, że czarny Compact jest w Polsce dostępny w cenie ok. 3 tys. zł.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.