Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Aviation Expo 2019

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł zbrojeniowy, 12 września 2019

W dn. 27-28 września w Kielcach odbędą się targi lotnicze Aviation Expo. To wydarzenie skierowane do przedstawicieli lotniczej branży, podczas którego prezentowane będą wyspecjalizowane technologie, produkty i usługi stosowane w szeroko pojętym lotnictwie. Tegorocznej edycji towarzyszą konferencje: Technology and Law for Aviation (w dn. 27 września) i Global Drone Conference (w dn. 28 września).

/ Zdjęcie: Targi Kielce

W trakcie pierwszej konferencji będzie można wysłuchać prelekcji na temat globalnych trendów innowacji w nawigacji, wyzwań prawnych związanych ze statusem paliw lotniczych dla lotnictwa komunikacyjnego, wybranych przykładów transformacji cyfrowej europejskich lotnisk, wyzwań dla właścicieli samolotów na rynku polskim czy ochrony środowiska w służbie oszczędności na rynku lotniczym.

Druga konferencja zostanie poświęcony tematyce bezzałogowych statków latających – zarówno przemysłowych, jak i cywilnych. Obejmie ona aż 18 prelekcji dotyczących rozwoju, zastosowania, integracji i eksploatacji bezzałogowców we współczesnym świecie.  

Aviation Expo to okazja dla miłośników lotnictwa, aby poznać szkoły, aerokluby oraz stowarzyszenia i organizacje lotnicze. Wśród wystawców znajdziemy również właścicieli lotnisk i lądowisk, zakłady lotnicze oraz wydawnictwa i portale branżowe.

Patronem medialnym targów Aviation Expo 2019 jest Magazyn Lotniczy Skrzydlata Polska.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.