Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Akadiemik Łomonosow dotarł do Peweku

Służby państwowe, Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 15 września 2019

Koncern Rosenergoatom poinformował wczoraj, że jedyna na świecie pływająca elektrownia atomowa (PEB, pławuczij energobłok) proj. 20870 Akadiemik Łomonosow (Pływająca elektrownia atomowa wypłynęła, 2019-08-24) dopłynęła do miejsca stałego bazowania w Peweku w Czukockim okręgu autonomicznym. Jednostka – w towarzystwie lodołamacza i holowników – przybyła tam po wypłynięciu 24 sierpnia z Murmańska. Do niego z kolei dotarła z St. Petersburga. Łącznie przebyła ok. 9 tys. km.

Pływająca elektrownia atomowa proj. 20870 Akadiemik Łomonosow na miejscu stałego bazowania w Peweku w Czukockim okręgu autonomicznym / Zdjęcie: sudostroenie.info

Akadiemik Łomonosow dopłynął do Peweku 9 września. 5 dni zajęło jego mocowanie i podłączanie do miejsca stałej eksploatacji. Po rozpoczęciu pracy PEB będzie 11 elektrownią atomową w Rosji.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.