Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Setny samolot Vietnam Airlines

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 24 października 2019

Vietnam Airlines odebrały setny samolot. To Boeing 787-10 Dreamliner, noszący znaki rejestracyjne VN-A873 (nr ser. MSN60288).

Jubileuszowy, setny samolot narodowego przewoźnika Wietnamu to Boeing 787-10 / Zdjęcia: Vietnam Airlines

Ceremonia powitania jubileuszowego samolotu odbyła się 22 października w międzynarodowym porcie lotniczym Nôi Bài w Hanoi z udziałem wicepremiera Wietnamu Truong Hoa Binha.

Dostawa naszego setnego samolotu potwierdza naszą pozycję w Wietnamie i w czołówce linii lotniczych z regionu Azji i Pacyfiku. Otwiera to nowe możliwości rozwoju dla Vietnam Airlines […] w regionie i na świecie – powiedział prezes zarządu Vietnam Airlines Pham Ngoc Minh.

Ta przełomowa dostawa jest doskonałym symbolem rosnącej fortuny Vietnam Airlines. Przewoźnik [...] połączył Hanoi, Ho Chi Minh City, Da Nang i inne wielkie miasta ze światem. Boeing ma zaszczyt być wieloletnim partnerem Vietnam Airlines, od dzierżawy trzech 767-300ER prawie 25 lat temu po dostawy Dreamlinerów 787-10 – dodał starszy wiceprezes Boeinga ds. globalnej sprzedaży i marketingu Ihssane Mounir.

Flota Vietnam Airlines obejmuje obecnie 14 Airbusów A350-900 i 14 Dreamlinerów – 11 787-9 i trzy 787-10, a także 52 Airbusy A321, 14 A321neo i 6 ATR 72-500. Siatka połączeń to 64 destynacje w Azji, Oceanii i Europie (Pierwszy Boeing 787-10 dla Vietnam Airlines, 2019-08-27).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra