Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Corendon Ailines dla podróżnych z Polski

Lotnictwo cywilne, 25 października 2019

Przedstawiciele Corendon Airlines zapowiedzieli ekspansję na polskim rynku. Oznacza to zwiększenie liczby lotów z Polski do Turcji i Grecji. Przewoźnik rozpoczął współpracę z polskimi touroperatorami, przedstawicielami biur podróży i portami lotniczymi.

Celem Corendon Airlines jest sprzedaż w Polsce 140 tys. miejsc w sezonie 2020 / Zdjęcie: Corendon Airlines

Prezes zarządu Corendon Tourism Group Yıldıray Karaer podczas pobytu w Polsce przedstawił cele Corendon Airlines, jeśli chodzi o rozwój usług w naszym kraju oraz udzielił szczegółowych informacji dotyczących połączeń lotniczych na polskim rynku.

Jako Corendon Airlines zajęliśmy należne sobie miejsce na rynku europejskim, dzięki prowadzonym z sukcesem działaniom oraz wysokiej jakości naszych usług. Nie mamy wątpliwości, że odniesiemy taki sam sukces na rynku polskim. Będziemy inwestować w polski rynek i odpowiadać na potrzeby polskiego konsumenta, bo jest dla nas niezwykle istotny. Dlatego też zwiększyliśmy liczbę połączeń lotniczych, kierunków turystycznych oraz lotnisk do których latamy – zapowiedział Yıldıray Karaer.

W sezonie letnim 2020 rozpoczniemy loty z Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic do Antalyi oraz z Katowic do Gazipaşa, Iraklionu i na Rodos. Naszym celem jest sprzedaż 140 tys. miejsc, które zaplanowaliśmy na sezon 2020 – dodał prezes zarządu Corendon Tourism Group.

Planowane połączenia lotnicze Corendon Airlines z Polski w okresie od 25 kwietnia 2020 do 15 października 2020 przedstawiają  się następująco: Warszawa – Antalya (we środę i sobotę), Poznań – Antalya (we środę), Gdańsk – Antalya (we czwartek), Wrocław – Antalya (w niedzielę), Katowice – Antalya (we środę i sobotę), Katowice – Gazipaşa (we środę), Katowice – Iraklion (w niedzielę) i Katowice – Rodos (w piątek).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.