Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Corendon Ailines dla podróżnych z Polski

Lotnictwo cywilne, 25 października 2019

Przedstawiciele Corendon Airlines zapowiedzieli ekspansję na polskim rynku. Oznacza to zwiększenie liczby lotów z Polski do Turcji i Grecji. Przewoźnik rozpoczął współpracę z polskimi touroperatorami, przedstawicielami biur podróży i portami lotniczymi.

Celem Corendon Airlines jest sprzedaż w Polsce 140 tys. miejsc w sezonie 2020 / Zdjęcie: Corendon Airlines

Prezes zarządu Corendon Tourism Group Yıldıray Karaer podczas pobytu w Polsce przedstawił cele Corendon Airlines, jeśli chodzi o rozwój usług w naszym kraju oraz udzielił szczegółowych informacji dotyczących połączeń lotniczych na polskim rynku.

Jako Corendon Airlines zajęliśmy należne sobie miejsce na rynku europejskim, dzięki prowadzonym z sukcesem działaniom oraz wysokiej jakości naszych usług. Nie mamy wątpliwości, że odniesiemy taki sam sukces na rynku polskim. Będziemy inwestować w polski rynek i odpowiadać na potrzeby polskiego konsumenta, bo jest dla nas niezwykle istotny. Dlatego też zwiększyliśmy liczbę połączeń lotniczych, kierunków turystycznych oraz lotnisk do których latamy – zapowiedział Yıldıray Karaer.

W sezonie letnim 2020 rozpoczniemy loty z Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic do Antalyi oraz z Katowic do Gazipaşa, Iraklionu i na Rodos. Naszym celem jest sprzedaż 140 tys. miejsc, które zaplanowaliśmy na sezon 2020 – dodał prezes zarządu Corendon Tourism Group.

Planowane połączenia lotnicze Corendon Airlines z Polski w okresie od 25 kwietnia 2020 do 15 października 2020 przedstawiają  się następująco: Warszawa – Antalya (we środę i sobotę), Poznań – Antalya (we środę), Gdańsk – Antalya (we czwartek), Wrocław – Antalya (w niedzielę), Katowice – Antalya (we środę i sobotę), Katowice – Gazipaşa (we środę), Katowice – Iraklion (w niedzielę) i Katowice – Rodos (w piątek).


Drukuj Góra