Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zmodernizowany pocisk Konkurs

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 26 października 2019

Trwają dostawy do armii Białorusi zmodernizowanych przeciwpancernych pocisków kierowanych 9M113M kompleksu 9P135 Konkurs. Przeszły one testy na 227. poligonie ogólnowojskowym Północno-zachodniego dowództwa operacyjnego pod Borisowem. Nowe pociski mogą być wystrzeliwane i sterowane ze standardowych wyrzutni Konkurs i Fagot. W obu przypadkach nie wymaga to specjalnego szkolenia obsług.

Zmodernizowany na Białorusi ppk 9M113M w czasie testów / Zdjęcie: MO Białorusi

Zmodernizowane pociski 9M113M są wyposażone w dodatkową głowicę kumulacyjną. Ich masa wzrosła w związku z tym o 2 kg. Pocisk może teraz pokonywać systemy ochrony dynamicznej i przebijać pancerz o grubości 375 mm (zamiast 250 mm) ustawiony pod kątem 60o. Zasięg pocisku wynosi ok. 4 km.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.