Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Eurowings odwołuje ponad 170 lotów

Lotnictwo cywilne, 29 grudnia 2019

Należący do Lufthansy tani przewoźnik, Eurowings, odwołał ponad 170 lotów zaplanowanych na najbliższe 3 dni (30.12-1.01). Powodem jest strajk personelu pokładowego w siostrzanej Germanwings. Odwołania dotyczą głównie lotów na terenie Niemiec z lotnisk obejmujących Kolonię – Bonn, Hamburg, Monachium, Stuttgart i Duesseldorf. Eurowings zapowiedział, że pracuje nad zminimalizowaniem zakłóceń dla podróżnych. W przypadku lotów, dla których będzie to możliwe, pasażerowie będą mogli wymienić swoją rezerwację na bilet Deutsche Bahn za pośrednictwem aplikacji Eurowings lub centrum serwisowego.

Zdjęcie: eurowings

Związek personelu pokładowego ogłosił strajk w wyniku sporu o możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin w Germanwings. Przedstawiciele Eurowings uznają strajk za bezpodstawny i niezrozumiały. Podkreślają, że mimo utrudnień ponad 1000 lotów odbędzie się zgodnie z harmonogramem (Eurowings wylądowały w Gdańsku, 2019-10-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.