Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

300 pojazdów opancerzonych dla FR w 2020

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 16 stycznia 2020

W tym roku rosyjskie wojska lądowe otrzymają ponad 300 pojazdów opancerzonych. Taka informacja znalazła się na stronie internetowej rosyjskiego Ministerstwa Obrony.

Główny wysiłek FR jest skupiony na modernizacji posiadanego uzbrojenia / Zdjęcie: MO FR

Dostawy uzbrojenia będą realizowane przez rosyjski przemysł zbrojeniowy. Dostarczany sprzęt, wedle zapewnień ministerstwa, został sprawdzony w zróżnicowanych warunkach klimatycznych. Siły zbrojne odbiorą, m. in., kolejną partię zmodernizowanych czołgów T-72B3M, pierwszą partię czołgów T-90M, bojowe wozy piechoty BMP-3 i transportery BTR-82A i BTR-82AM (Ile Armat w 2020?, 2020-01-14).

Wśród dostaw znajdzie się 30 czołgów T-72B3 zmodernizowanych do standardu T-72B3M. Trafią one do Centralnego Okręgu Wojskowego do odtworzonej 6. Gwardyjskiej Witebsko-Nowogrodzkiej Dywizji Pancernej. Ponadto, już w tym roku zrealizowano dostawę pierwszej partii armatohaubic Msta-SM1.Trafiły do dywizji strzelców z Zachodniego Okręgu Wojskowego (Sprzęt dla Zachodniego Okręgu Wojskowego, 2019-11-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra