Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Krajowy jubileusz Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 30 stycznia 2020

Ryanair dziś (30 stycznia) poinformował o przewiezieniu 50 tysięcy pasażerów na swojej najnowszej krajowej trasie Szczecin – Kraków. Połączenie jest obsługiwane od kwietnia 2019, 2 razy w tygodniu.

/ Zdjęcie: Ryanair

W Szczecinie Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: Cieszymy się z przewiezienia 50 tysięcy pasażerów na naszej najnowszej trasie krajowej ze Szczecina do Krakowa, zainaugurowanej w kwietniu 2019. Latem 2020 Ryanair zaoferuje w Szczecinie 4 trasy: do Londynu, Dublina, Liverpoolu i Krakowa, przewożąc ponad 230 tysięcy pasażerów rocznie.

Maciej Dziadosz, prezes zarządu portu lotniczego Szczecin-Goleniów dodał: Jako zarządzający naszym regionalnym portem lotniczym z zadowoleniem przyjmujemy dobre wyniki osiągane na poszczególnych trasach przez linie lotnicze operujące ze szczecińskiego lotniska. W tym przypadku radość jest podwójna, gdyż trasa do Krakowa z jednej strony znakomicie wpisuje się w nasze plany rozwoju krajowej siatki połączeń, z drugiej zaś została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez mieszkańców Pomorza Zachodniego jak i Małopolski, znacznie zbliżając obydwa regiony do siebie. Może nie odległościowo, ale na pewno czasowo (Ruszyła trasa Szczecin-Kraków, 2019-04-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.