Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Qatar Airways kupują 87 samolotów Boeinga

Lotnictwo cywilne, 13 listopada 2007

Linie Qatar Airways ogłosiły podczas Dubai Air Show o zamówieniu 87 samolotów Boeinga. Będą one napędzane silnikami General Electric.

Qatar Airways zamówiły 30 Boeingów 787-8 Dreamliners (z opcją na 30 kolejnych i możliwością zmiany na 787-9) oraz potwierdziły zamówienie na 14 777-300ER, 6 777-200LR i 7 777-200F. Boeingi 777 zaczną być dostarczane za kilka miesięcy. Dreamlinery mają być dostarczane od połowy 2010 do 2014.

Wartość całego zamówienia, według cen katalogowych, jest szacowana na 13,5 mld USD. Samoloty będą napędzane silnikami GEnx i GE90.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.