Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Druga linia montażu ARJ21

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 12 marca 2020

W zakładach Comac, mieszczących się przy międzynarodowym porcie lotniczym Szanghaj-Pudong, działa druga linia montażu końcowego samolotów komunikacyjnych ARJ21. Pierwsza linia montażowa ARJ21 znajduje się w zakładach Shanghai Aircraft Manufacturing. Jej wydajność wynosi 15 samolotów rocznie.

Pierwszy ARJ21 zmontowany w Pudong trafi do Genghis Khan Airlines / Zdjęcie: Comac  

Pierwszym samolotem, który opuścił nową linię montażową był ARJ21-700 (nr ser. 132), przeznaczony dla Genghis Khan Airlines. 6 marca przeprowadzono jego oblot, trwający 3 h 50 min. Obecnie przewoźnik ma we flocie 3 samoloty tego typu i oczekuje na dostawę kolejnych 22.

Docelowo zakłady Comac w Pudong ma opuszczać rocznie 30 ARJ21. Oprócz montażu końcowego realizuje się tam również montaż zespołów i malowanie samolotów.

W ChRL eksploatowanych jest obecnie 27 ARJ21. Portfel zamówień obejmuje 330 samolotów (Powstały OTT Airlines, 2020-02-26, Pierwszy ARJ21 dla Jiangxi Air, 2020-01-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.