Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Parada Zwycięstwa w Mińsku

Strategia i polityka, Historia, Imprezy branżowe, 09 maja 2020

W Mińsku odbyła się dziś Parada Zwycięstwa w 75. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Wzięło w niej udział 3 tysiące żołnierzy. Przemówił do nich prezydent Aleksandr Łukaszenko.

Według władz Białorusi, wszyscy uczestnicy Parady byli zdrowi, przebadani na obecność koronawirusa nowego typu / Zdjęcie: MO RB

Białoruski prezydent wyjaśnił dlaczego nie zdecydował się na odwołanie Parady. – My po prostu nie mogliśmy inaczej. Nie mieliśmy innego wyboru. Tak po ludzku. Jesteśmy potomkami zwycięzców, Białorusinów – powiedział Łukaszenko.

Prezydent Aleksandr Łukaszenko przemawia do uczestników Parady Zwycięstwa. Ani on, ani towarzyszący mu wojskowi nie używali w czasie uroczystości żadnych specjalnych zabezpieczeń / Zdjęcie: MO RB

W większości byłych republik ZSRS i w samej FR (Parada lotnicza nad Moskwą, 2020-05-09) odwołano masowe imprezy z okazji 75. rocznicy zwycięstwa w II w. św. Powodem są potencjalne zagrożenia związane z pandemią koronawirusa nowego typu. Białoruś jest pod tym względem wyjątkiem. Odbywają się tam dziś nie tylko parady, ale także mecze piłkarskie i festyny.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.