Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

2. RBLog zamawia samochody

Wojska lądowe, 14 maja 2020

2. Regionalna Baza Logistyczna zamieściła informację o podpisaniu umowy na dostawę samochodów ogólnego przeznaczenia małej ładowności MAN TGE. Do Sił Zbrojnych RP trafi maksymalnie 113 pojazdów w przypadku skorzystania z prawa opcji.

Dostawy samochodów ogólnego przeznaczenia małej ładowności dla SZ RP mają zostać zrealizowane do 30 listopada br. / Zdjęcie: MAN

W postępowaniu wzięło udział sześciu dostawców. Wśród kryteriów oceny znajdowała się cena oferty o wadze 60%, dodatkowa moc silnika o wadze 15%, okres dodatkowej gwarancji o wadze 15% i nawigacja o wadze 10%.

Zwycięską ofertę w postępowaniu przetargowym złożyła spółka MAN Truck & Bus Polska. Wykonawca otrzymał najwyższą ocenę oferty – 97,12 pkt na 100 pkt możliwych.

Podpisana umowa obejmuje dostawę 57 samochodów w ramach zamówienia podstawowego i 56 samochodów w ramach zamówienia opcjonalnego. Jego wartość wyniosła 13,5 mln zł netto (16,6 mln zł brutto). Zamówione pojazdy dysponować będą dodatkową mocą silnika (42 kW) i będą wyposażone w nawigację. Okres dodatkowej gwarancji to 24 miesiące.

MAN Truck & Bus Polska w ramach innego postępowania dostarczy dla SZ RP również 49 mikrobusów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.