Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Podróże lotnicze według Sumo

Lotnictwo cywilne, 28 lipca 2020

Luksemburskie linie Luxair chciały zaoferować swoim pasażerom wyjątkowe wrażenia z podróży, łącząc sztukę i podróże. W tym celu zaprosiły do współpracy znanego miejscowego artystę Christiana Pearsona, znanego jako Sumo.

Boeing 737-800 w malowaniu zaprojektowanym przez Sumo wyruszył w pierwszy lot z Luksemburga do Ajaccio 25 lipca 2020 / Zdjęcie: Luxair

Efektem jego pracy jest malowanie Boeinga 737-800 (zn. rej. LX-LGU), składające się z różnych postaci i wiadomości, które przeniosą pasażerów Luxair poza nowe horyzonty. Podobne obrazy mają znaleźć się we wnętrzu kabiny pasażerskiej Dzięki tej współpracy Luxair stworzyły pierwszą w Luksemburgu latającą galerię. Pasażerowie LX-LGU będą mogli podziwiać wyjątkowe kreacje do marca 2021.

Projekt obejmował 200 godzin pracy kreatywnej. Oprócz tego 11 osób w ciągu 19 godzin naniosło naklejki na samolot
 

Niebawem światło dzienne ujrzeć ma kolejny samolot Luxair w malowaniu stworzonym przez Sumo – będzie to Dash 8Q400 (LX-LQA, Kolejne Q400 dla Luxair, 2015-02-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra