Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej miejsca dla pasażerów Emirates

Lotnictwo cywilne, 02 marca 2021

Pasażerowie Emirates podróżujący klasą ekonomiczną mogą teraz cieszyć się jeszcze większą przestrzenią i prywatnością na pokładzie samolotu dzięki możliwości zakupu do trzech wolnych sąsiadujących ze sobą miejsc. Miejsca będą oferowane wszystkim klientom klasy ekonomicznej z potwierdzoną rezerwacją lotu. Wcześniejsza rezerwacja wolnych miejsc nie będzie możliwa, ponieważ jest to uzależnione od ich dostępności. Wolne miejsca będzie można zakupić przed odlotem, wyłącznie przy stanowisku odprawy na lotnisku, a ich koszt waha się od 200 AED do 600 AED (od ok 200 do 600 zł za jedno miejsce). W zależności od lotu do ceny należy doliczyć obowiązujące podatki.

Emirates wprowadziły swój nowy produkt w oparciu o opinie klientów, wychodząc naprzeciw potrzebom podróżnych poszukujących dodatkowej prywatności i przestrzeni podczas lotu w klasie ekonomicznej / Zdjęcie: Emirates

Emirates wprowadziły swój nowy produkt w oparciu o opinie klientów, wychodząc naprzeciw potrzebom wielu podróżnych poszukujących dodatkowej prywatności i przestrzeni podczas lotu w klasie ekonomicznej. Dotyczy to np. par, które chciałyby mieć cały rząd tylko dla siebie (maksymalnie trzy miejsca w tym samym rzędzie), rodziców podróżujących z niemowlętami na kolanach lub tych, którzy po prostu chcą mieć więcej miejsca podczas podróży w czasie pandemii.

Oprócz nowej opcji wykupienia wolnych miejsc, linie Emirates oferują obecnie pasażerom klasy ekonomicznej możliwość wybrania dowolnego miejsca w samolocie w zależności od potrzeb związanych z podróżą, a są to:

  • miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi: fotele przy drzwiach oferujące dodatkową przestrzeń;
  • podwójne miejsca: są to fotele w rzędzie z tyłu Boeinga 777 oraz na górnym pokładzie A380;
  • preferowane miejsca: fotele w przedniej części kabiny i na górnym pokładzie A380, które umożliwiają wyjście z samolotu w pierwszej kolejności;
  • miejsca zwykłe: wszystkie inne miejsca w klasie ekonomicznej.

Powyższe miejsca można wykupić na stronie Emirates.com, za pomocą infolinii Emirates, przy odprawie na lotnisku, na pokładzie i za pośrednictwem biur podróży. W zależności od rodzaju zarezerwowanej taryfy lub posiadanego statusu członkowskiego Emirates Skywards wybór miejsc z wyprzedzeniem w klasie ekonomicznej może być bezpłatny lub dodatkowo płatny.

Linie Emirates wprowadziły również zniżki na nadbagaż. Zniżki te wahają się cenowo od 35% do 60% od normalnych stawek w zależności od lotu i muszą być wcześniej zarezerwowane i opłacone z góry (do 4 godzin przed odlotem) na stronie internetowej przewoźnika lub za pośrednictwem biur Emirates (Emirates wznowią loty do Newark przez Ateny , 2021-02-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.