Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Pipera Cherokee

11 września 2009

Niedaleko Pastewnika w dolnośląskim rozbił się Piper Cherokee Archer. Zginęły dwie osoby.

W katastrofie samolotu PA28 Piper Cherokee Archer II, nr rej. SP-GFT, zginęły dwie lecące nim osoby, pilotujący go 57-letni mężczyzna i jego 53-letnia żona. Samolot ok. 13:34 uderzył w zbocze w trudno dostępnym, zalesionym terenie, niedaleko miejscowości Pastewnik (powiat Kamienna Góra). W miejscu katastrofy panowała fatalna, mglista pogoda. Wezwany do wypadku śmigłowiec ratowniczy został zawrócony do bazy we Wrocławiu.

Samolot leciał z Mielca do Jeleniej Góry. Ofiary katastrofy mieszkały w województwie podkarpackim. Właścicielem samolotu był Jan B., mielecki przedsiębiorca, zajmujący się handlem maszynami rolniczymi.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.