Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zlin Savage w jeziorze

Lotnictwo cywilne, 13 września 2009

Do położonego niedaleko Poznania Jeziora Uzarzewskiego wpadł mały górnopłat - Zlin Savage. Pilot wydostał się z samolotu i jest poszukiwany przez policję.

Samolot, który z nieznanych przyczyn wpadł do Jeziora Uzarzewskiego ok. 50 m od brzegu to prywatny Zlin Savage 912 nr rej. OK-NUR04 z podpoznańskiej Kobylnicy. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, ok. 19:30.

Do akcji wydobywania samolotu skierowano 10 jednostek Straży Pożarnej.

Wczoraj w Poznaniu odbywały się obchody 90-lecia Aeroklubu Polskiego. W pokazach nad Jeziorem Maltańskim uczestniczyła m.in. grupa akrobacyjna Żelazny. Pokazy odbyły się też w Kobylnicy. Feralny Savage nie uczestniczył w uroczystościach.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.