Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Lufthansa obsłuży brytyjskie A380

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 05 sierpnia 2021

British Airways przedłużyły umowę z Lufthansa Technik dotyczącą obsługi 12 posiadanych przez nie samolotów szerokokadłubowych Airbus A380. Umowa będzie obowiązywać od sierpnia 2022 przez okres ponad 5 lat. Prace, obejmujące m.in. przeglądy po 12 latach eksploatacji, wykonywane będą w obiekcie Lufthansa Technik w Manili.

/ Zdjęcie: British Airways

W ciągu ostatnich 5 lat British Airways i Lufthansa Technik ściśle współpracowały w ramach usług obsługi technicznej A380, dostosowując się do tych samych wysokich standardów bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze we wszystkim, co robimy i jesteśmy zachwyceni, mogąc przedłużyć naszą umowę obsługi A380 z Lufthansa Technik, co wynika z ciągle doskonałych standardów usług świadczonych przez Lufthansa Technik Philippines – powiedział Dave Exon, dyrektor techniczny British Airways (Prognozy dla A380, 2021-04-16).

Jesteśmy dumni, że kontynuujemy nasze dobre relacje z British Airways, przedłużając umowę obsługi bazowej A380 na kolejne 5 lat – dodał Elmar Lutter, dyrektor generalny Lufthansa Technik Philippines.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.