Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Iraku rozbiła się należąca do RAF Puma

Lotnictwo wojskowe, 21 listopada 2007

We wczorajszej katastrofie niedaleko Bagdadu rozbił się należący do RAF śmigłowiec Puma, poinformowało MoD Wielkiej Brytanii.

Wczoraj, na podstawie nieoficjalnych źródeł podaliśmy, że niedaleko Bagdadu rozbił się prawdopodobnie amerykański Black Hawk. Z dzisiejszego komunikatu brytyjskiego Ministry of Defence wynika, że rozbił się śmigłowiec RAF Puma. W katastrofie zginęło dwóch żołnierzy, dwóch innych zostało poważnie rannych. Aktualnie przebywają w szpitalu.

Nadal nie wiadomo co było przyczyną incydentu. Śledztwo prowadzi Board of Inquiry RAF, którego przedstawiciele są w drodze do Iraku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.