Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Spadł kolejny śmigłowiec USA w Iraku

Strategia i polityka, 09 listopada 2009

W Iraku rozbił się kolejny amerykański śmigłowiec. W katastrofie zginęły 2 osoby.

Zdjęcie: US Air Force - Staff Sgt. Jacob N. Bailey

Do katastrofy doszło wczoraj w prowincji Salahuddin, na północ od Bagdadu. Śmigłowiec (nieoficjalnie - Black Hawk) rozbił się podczas nieudanego lądowania. Prawdopodobnie załoga utracił nad nim kontrolę. Obaj jej członkowie zginęli.

Kolejny Amerykanin - Marines - zginął w prowincji Anbar. Według agencji, nie zdarzyło się to w warunkach bojowych. Liczba amerykańskich żołnierzy, którzy zginęli od marca 2003 podczas wojny z Irakiem osiągnęła 4362. Irakijczyków - według różnych szacunków - zginęło 0,7-1,5 miliona.

Poprzednie śmigłowce USA rozbiły się w Iraku w styczniu 2009. W wyniku zderzenia dwóch maszyn niedaleko Kirkuku zginęło 4 żołnierzy.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.