Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Michelin dla US Navy

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 09 listopada 2009

Michelin dostarczył US Navy 275 tys. opon. 10-letni kontrakt, zakładający wyłączność dla koncernu, obowiązuje od 2001 roku.

Opony Michelin w F/A-18 lotnictwa US Navy / Zdjęcie: Michelin

Kontrakt podpisany został na 5 lat, z dwiema opcjami na łącznie 10 lat. Pierwsza opcja została wykorzystana. W przypadku realizacji drugiej, cały 15-letni kontrakt będzie wart ok. 266 mln USD.

Od czasu podpisania umowy Michelin dostarczył do US Navy 275 tys. opon, w ramach 86 tys. zamówień z najróżniejszych miejsc na świecie. Prawie 99 procent z nich zostało dostarczonych na czas. Mimo, że zapisy kontraktu stwierdzają konieczność zrealizowania zamówienia w ciągu 4 dni, nawet, jeśli dotyczy to lotniskowców, znajdujących się w misji operacyjnej.

Francuski koncern, który ma swoje filie w USA, dostarcza opony dla niemal wszystkich typów lotnictwa, od ogólnego, przez pasażerskie, po wojskowe.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.