Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Współpraca PKW Afganistan z TV Tolo

Strategia i polityka, 11 grudnia 2007

II zmiana PKW w Afganistanie rozpoczęła współpracę z telewizją Tolo. Po raz pierwszy kabulskie studio telewizyjne odwiedzili polscy żołnierze.

TV Tolo jest największą telewizją w Afganistanie, swoim zasięgiem pokrywa ponad 80% kraju. Ponadto za pośrednictwem nadajników satelitarnych stacja ta odbierana jest w Iranie, Pakistanie, Indiach, Krajach Zatoki Perskiej i Azji Centralnej.

Na początku grudnia dziennikarz TV Tolo Nawab Momand zaprosił do współpracy sekcję informacyjno - prasową PKW. Kilka dni później telewizyjne studio w Kabulu odwiedził gen. bryg. Jerzy Biziewski (na zdjęciu), udzielając specjalnego wywiadu.

Obecnie planowany jest udział dziennikarzy z Tolo w akcji pomocy humanitarnej przygotowywanej dla mieszkańców jednej z wiosek w prowincji Paktika.

Wg: informacji mjr. Mirosława Ochyry - rzecznika prasowego PKW Afganistan


Drukuj Góra