Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Awaryjne lądowanie tureckiego ministra

Lotnictwo wojskowe, 27 grudnia 2010

Samolot wiozący tureckiego ministra ds. energii z Japonii musiał wczoraj awaryjnie lądować w Pekinie. Nikomu nic się nie stało.

Tener Yildiz, minister ds. energii i zasobów naturalnych Turcji, leciał z Tokio. Po 4 godzinach lotu jego samolot musiał awaryjnie wylądować na lotnisku w Pekinie. Nie mógł kontynuować lotu z powodu rozhermetyzowania kabiny. Wszyscy pasażerowie po wylądowaniu byli w dobrej kondycji. Mieli kontynuować lot samolotem Turkish Airlines.

Agencja Anatolia, informująca o incydencie, nie podaje typu samolotu, którym leciał turecki minister. Według innych źródeł, chodzi o Gulfstreama G-IV, nr rej. TC-GAP / 001, nr ser. 1027, należącego do tureckich wojsk lotniczych. Na zdjęciu - na lotnisku Tokio - Haneda.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.