Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Kalifornii rozbił się F/A-18

Marynarka wojenna, 06 kwietnia 2011
W Naval Station w Lemoore w centralnej Kalifornii rozbił się samolot US Navy F/A-18F. Dwóch pilotów zginęło.

Do katastrofy doszło dziś o 12:08. Samolot F/A-18F startował z Naval Station w Lemoore. Rozbił się niedaleko końca pasa 32L na polu koło Riverdale. Załodze nie udało się katapultować. Samolot spłonął.

Według nieoficjalnych informacji, obaj członkowie załogi zginęli. Na ziemi nikt nie odniósł obrażeń.

W Naval Air Station Lemoore stacjonuje obecnie ok. 175 F/A-18 Hornet i Super Hornet. NAS Lemoore to baza Fleet Replacement (training) Squadron i 14 Fleet (operational) Squadron. Rozbity Boeing F/A-18F należał do Strike Fighter Squadron 122 (VFA-122) Flying Eagles.


Drukuj Góra