Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Na Alasce rozbił się SW-4

Lotnictwo cywilne, Przemysł zbrojeniowy, 19 stycznia 2012

W czasie lotów w bardzo niskiej temperaturze w Fairbanks na Alasce rozbił się lekki śmigłowiec PZL SW-4. Nikomu nic się nie stało.

Do wypadku doszło w niedzielę, 15 stycznia o 14:23. Śmigłowiec SW-4 rozbił się podczas prób na terenie Fairbanks International Airport, na końcu pasa startowego. Pilot i dwaj pasażerowie wyszli z wypadku bez szwanku i wydostali się ze śmigłowca o własnych siłach. Port lotniczy został zamknięty na 2 godziny dla oczyszczenia pasa startowego.

Rozbity śmigłowiec to SW-4 nr rej. SP-SSW (zdjęcie: Miłosz Rusiecki), nr ser. 60.04.01. Według komunikatu FAA, w czasie testów temperatura wynosiła -38°C.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.