Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Remonty silników w Łucku

Lotnictwo wojskowe, 07 listopada 2012

Zakłady remontowe Motor w Łucku otrzymały zamówienie na remont silników do myśliwców MiG-29 i Su-27. Kontrakt jest wart 59 mln hrywien.

Ukraiński Su-27 po remoncie, w nowym, pikselowym kamuflażu / Zdjęcie: M.PORT

O decyzji ukraińskiego Ministerstwa Obrony informuje GK Ukrspeceksport. GP Łuckij riemontnyj zawod Motor wygrał przetarg na remont silników RD-33 i AŁ-31. Umowa została podpisana 31 października. Jej wartość wynosi ok. 59 mln hrywien (ok. 23 mln zł).

W ostatnich latach, do początku września 2012, na zamówienie MO Ukrainy wyremontowano i zmodernizowano 12 samolotów MiG-29 (Ukraińskie MiG-29 po remoncie, 2012-03-07), Su-27 i L-39 ukraińskich wojsk lotniczych. W latach 2012-2017 resort obrony chce wyremontować i wydłużyć resursy jeszcze 86 samolotów i śmigłowców. To m.in. do nich będą przeznaczone silniki remontowane przez ŁRZ Motor w Łucku. Zakłady wchodzą w skład GK Ukroboronprom.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.