Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lockheed Martin zmodernizuje C-130T

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 14 listopada 2012

Amerykański koncern otrzymał zlecenie od US Naval Air Systems Command (NAVAIR) na modernizację wyposażenia awionicznego samolotów transportowych C-130T.

Nowe wyposażenie awioniczne C-130T pozwoli wydłużyć resurs samolotów o dodatkowe 20 lat / Rysunek: Lockheed Martin

W ramach realizacji zlecenia Lockheed Martin będzie odpowiedzialny m.in. za modernizację kokpitów C-130T.  Zakłada ona unowocześnienie oraz usprawnienie funkcjonowania ich poszczególnych elementów odpowiedzialnych za komunikację, nawigację oraz obserwację i analizę ruchu w przestrzeni powietrznej. Docelowo działania te mają ułatwić załodze wykorzystanie wszystkich istotnych systemów pokładowych samolotu oraz zwiększyć świadomość sytuacyjną pilotów.

Wartość zleconych przez NAVAIR prac modernizacyjnych szacuje się na 30 mln USD. Ich realizacja ma trwać do pierwszych miesięcy 2016.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.