Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy chiński Airbus dla Tibet Airlines

Lotnictwo cywilne, 26 listopada 2012

Airbus poinformował o przekazaniu tybetańskiemu przewoźnikowi pierwszego samolotu pasażerskiego A319 (B-6425) wyprodukowanego w chińskich zakładach przedsiębiorstwa w Tiencin.

Zamówione przez Tibet Airlines A319-115 przewożą do 128 pasażerów, w tym 8 w klasie Premium. Maszyny napędzane są silnikami CFM56-5B / Zdjęcie: Airbus

Uroczystość przekazania samolotu odbyła się w piątek na terenie zakładów produkcyjnych Airbusa w Tiencin (Setny chiński A320 odebrany, 2012-09-27). Odebrana maszyna jest 5. z łącznie ośmiu, jakie mają w przyszłości stanowić flotę tybetańskiego przewoźnika. W całości ma się ona składać z egzemplarzy modelu A319-115. Pierwszy samolot został przekazany Tybetańczykom w połowie 2011.

Tibet Airlines jest młodą, powołaną do życia w 2010, linią lotniczą. Jej oferta ogranicza się obecnie jedynie do połączeń krajowych. W przyszłości jednak przewoźnika planuje uruchomienie nowych lotów, zarówno do miast Azji Południowej i Południowo-Wschodniej, jak i Europy. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.