Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air France zwalnia stewardessy

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 15 grudnia 2012

Francuskie linie lotnicze Air France zapowiedziały zwolnienie do 600 pracowników obsługi pokładowej. Program ma zostać uruchomiony w 2014.

Władze Air France już wcześniej rozmawiały o zwolnieniach z przedstawicielami pracowników obsługi pokładowej. 4 miesiące temu związkowcy odrzucili jednak proponowany program. Nie zgodzili się na zwiększenie wydajności pracy o – docelowo – 20%. W efekcie realizacji tego programu miałoby bowiem nastąpić znaczne zmniejszenie zatrudnienia.

Tym razem władze francuskich linii lotniczych proponują bezpośrednio zwolnienia. Od 2014 miałyby one objąć 500-600 stewardess i stewardów. Program ma być dobrowolny i zapewniać specjalne pakiety socjalne dla odchodzących pracowników. Zwolnienia mają być elementem większego programu restrukturyzacji, który powinien zwiększyć konkurencyjność Air France na rynku przewozów lotniczych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.