Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Montaż rosyjskich śmigłowców w Indiach

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, Lotnictwo wojskowe, 26 grudnia 2012

Holding Wiertalioty Rossii otworzy montownię śmigłowców Indiach. Jego partnerem jest Elcom Systems Private Ltd., wchodząca w skład SUN Group.

Umowę o budowie montowni rosyjskich śmigłowców w Indiach podpisano podczas wizyty w New Delhi prezydenta FR Władimira Putina. Kompania holdingu Wiertalioty Rossii (spółka zależna Oboronpromu) i Elcom Systems Private Ltd. ma produkować kluczowe agregaty śmigłowców marek Mi i Ka oraz montować kompletne maszyny. Będzie też prowadzić testy naziemne i w locie.

Współpraca rosyjsko-indyjska ma rozpocząć się od montażu lekkich śmigłowców Ka-226T. Umowa obejmuje także utworzenie ośrodka szkoleniowego – Akademii Śmigłowcowej w Indiach. Będą tam szkoleni indyjscy piloci i technicy. Wszystkie te przedsięwzięcia będą traktowane jako offset związany z kolejnymi zakupami rosyjskiego uzbrojenia przez Indie (Su-30MKI, AŁ-31FP i Mi-17W-5 dla Indii, 2012-12-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.