Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa An-24 pod Donieckiem

Lotnictwo cywilne, 13 lutego 2013

Podczas lądowania pod Donieckiem na Ukrainie rozbił się samolot An-24. W katastrofie zginęły co najmniej 4 osoby.

Rozbity samolot to dwusilnikowy An-24RW należący do Jużnych Awialinii, prawdopodobnie nr rej. UR-47256, nr ser. 077-08, wyprodukowany w 1972 / Zdjęcie: RIA Nowosti

An-24 z 36 pasażerami i 8 członkami załogi na pokładzie leciał z Odessy (lot 8971). Pasażerami byli kibice udający się do Doniecka na mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów Szachtior Donieck – Borussia Dortmund. Wśród nich byli znani odesscy politycy i biznesmani. W czasie awaryjnego lądowania samolot wypadł z pasa lotniska i zarył w śniegu. Stało się to ok. 19:00 czasu lokalnego (17:00 UTC).

W katastrofie zginęły co najmniej 4 osoby. Dwie osoby są poważnie ranne, a dwie inne zostały uznane za zaginione.


Drukuj Góra