Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeingi dla Patriotów

Lotnictwo cywilne, 11 sierpnia 2017

Zawodowy zespół futbolu amerykańskiego New England Patriots zakupił 2 komunikacyjne Boeingi 767-300ER. Będą one używane do przewożenia zawodników na mecze Narodowej Ligi Futbolowej (NFL). Władze klubu wyjaśniają, że powodem zakupu Boeingów były rosnące koszty czarterów. 

Boeingi 767, których używać będą New England Patriots zostaną pomalowane w barwy zespołu. Na ogonie widocznych jest pięć pucharów, symbolizujących tytuły mistrzowskie / Rysunek: New England Patriots

Zakupione przez New England Patriots samoloty należały poprzednio do American Airlines i były przez nie eksploatowane w l. 1991-2016. Do początku ub.r każdy z nich wylatał ok. 99 tys. h i 16 tys. cykli. Wartość rynkowa każdego Boeinga 767-300ER to ok. 5,5 mln USD (20 mln zł).

Samoloty są własnością przedsiębiorstwa Team 125 Inc, a ich zakup sfinansował holding Kraft Group, którego dyrektorem generalnym jest Robert Kraft – właściciel New England Patriots.

Należące do zespołu Boeingi zostaną wyposażone w fotele klasy pierwszej i będą operowały z portu lotniczego T. F. Greek, położonego w Wawick, w stanie Rhode Island. Jest on oddalony o ok. 50 km od siedziby New England Patriots w Foxborough, w stanie Massachusetts.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.