Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Su-57 już oficjalnie

Lotnictwo wojskowe, 11 sierpnia 2017

Według rosyjskich mediów, w wywiadzie dla telewizji Zwiezda, który ma zostać opublikowany 12 sierpnia, dowódca WKS (Wojenno-kosmiczeskich sił) FR gen. Wiktor Bondariew potwierdzi oficjalne oznaczenie samolotu wielozadaniowego dotychczas określanego jako T-50, powstałego w efekcie realizacji programu PAK-FA (Pierwsze seryjne T-50 w 2018, 2017-03-23). To oznaczenie to Su-57. Jest ono swego rodzaju kompilacją dotychczas używanego oznaczenia i nazwy samolotu wielozadaniowego poprzedniej generacji – Su-27 (Su-27 przechwyciły bombowce USAF, 2017-06-10).

Według najnowszych doniesień, pierwsza partia Su-57 ma liczyć 12 samolotów. Ich dostawy powinny rozpocząć się w 2019 / Zdjęcie: WKS FR

Jako pierwszy informacje o oficjalnej nazwie rosyjskiego samolotu podał polski publicysta Piotr Butowski. Uczynił to pod koniec lipca na łamach francuskiego czasopisma Air&Cosmos.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.