Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A350 Lufthansy polecą do Hong Kongu

Lotnictwo cywilne, 09 sierpnia 2017

Od 12 września Lufthansa zaoferuje rejsy do Hong Kongu na pokładzie Airbusów A350-900. Ze względu na odległość (10 tys. km), trasa do Hong Kongu będzie obsługiwana przez 2 samoloty na zmianę.

Od września br. 5 A350-900 Lufthansy będzie latać z bazy w Monachium do Bostonu, Delhi, Mumbaju i Hong Kongu / Zdjęcie: Lufthansa

Do Azji wyruszą czwarty i piąty A350-900 we flocie narodowego przewoźnika Niemiec. Samolot noszący znaki rejestracyjne D-AIXD zostanie dostarczony 12 sierpnia, a D-AIXE dołączy do niego 2 września. Pierwszy rejs A350-900 do Hong Kongu odbędzie się 12 września o godz. 22:30. Po 11 godzinach lotu samolot wyląduje w Hong Kongu o 15:35 czasu lokalnego.

Nasi pasażerowie mogą doświadczyć rejsu na pokładzie najnowocześniejszego samolotu dalekodystansowego po raz pierwszy na trasie na Daleki Wschód. Połączenie do Hong Kongu jest jedną z najdłuższych tras w siatce Lufthansy. Rejs A350-900 to wyjątkowe doświadczenie, a niski poziom ciśnienia w kabinie sprawia, że pasażerowie po przylocie są bardziej wypoczęci – mówi Wilken Bormann, prezes portu lotniczego Monachium.

Hong Kong jest ważną destynacją biznesową, a także ośrodkiem turystycznym Azji. Trzecia największa metropolia na tym kontynencie oferuje niecodzienne połączenie kultury zachodniej i azjatyckiej. Wśród niezapomnianych wrażeń są m. in. widok na linię horyzontu czy wizyta na Victoria Peak. Hong Kong jest także ważnym ośrodkiem handlowym i głównym hubem transportowym w Azji.

Pierwszy z 15 A350-900 został dostarczony do Monachium w lutym. Od września br. 5 samolotów tego typu będzie latać z bazy Lufthansy w Monachium do Bostonu, Delhi, Mumbaju i Hong Kongu. A350-900 mieści 293 pasażerów – 48 w klasie biznes, 21 w klasie ekonomicznej premium i 224 w klasie ekonomicznej. Lufthansa zamówiła 25 samolotów tego typu (Narodziny na pokładzie Lufthansy , 2017-07-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.