Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Próby Ka-226T w Iranie

Lotnictwo cywilne, 10 sierpnia 2017

Przedstawiciele koncernów Wiertalioty Rossii i Iran Helicopters Support and Renewal Company (IHSRC) rozpoczęli próby operowania śmigłowca Ka-226T na terenie Iranu.

Przy maksymalnej masie startowej całkowitej wynoszącej 3,6 t, Ka-226T może przewieźć ładunek o masie do 1 t / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii

Celem testów jest sprawdzenie osiągów wiropłata w klimacie gorącym, w temperaturze otoczenia dochodzącej do +50°C. Badania potrwają do końca sierpnia.

Na początku września w Iranie zostanie zorganizowana konferencja, podczas której zostaną zaprezentowane wyniki testów. Do udziału w niej zaproszono potencjalnych nabywców Ka-226T.

Przetestowanie Ka-226T w ekstremalnych warunkach klimatycznych Iranu sprawi, że śmigłowiec będzie jeszcze bardziej atrakcyjny dla potencjalnych użytkowników nie tylko z tego kraju, ale również z całego Bliskiego Wschodu. Już teraz zauważamy duże zainteresowanie tym wiropłatem w regionie i mamy nadzieję, że nasza współpraca z partnerami z IHSRC pozwoli nam zawrzeć kilka umów i porozumień – powiedział Andriej Bogińskij, dyrektor generalny holdingu Wiertalioty Rossii (Nowe śmigłowce dla BNS, 2017-07-07, Nowe rosyjskie śmigłowce medyczne, 2013-12-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.