Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czasopisma wydawane przez Agencję Lotniczą ALTAIR Sp. z o.o. to najlepsze miejsce do prezentacji i reklamy Państwa produktów bądź usług.

Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami sektora lotniczego i obronnego w Polsce i na świecie. Także niewielkie przedsiębiorstwa znajdą na naszych łamach miejsce na prezentację swoich wyrobów.

Bierzemy aktywny udział we wszystkich znaczących imprezach prezentujących osiągnięcia tych sektorów zarówno w kraju, jak i na świecie.

W przypadku zainteresowania współpracą w zakresie promocji Państwa produktów lub usług prosimy o kontakt z naszym Działem Marketingu.

Wszelkie zapytania w tym zakresie prosimy kierować w następujący sposób:

  • telefonicznie: +48 22 628 30 74 lub +48 600 071 212
  • faksem: +48 22 628 30 73
  • e-mailem: mir@altair.com.pl
  • listownie:
    Dział Marketingu Agencji Lotniczej ALTAIR Sp. z o.o.,
    ul. Fabryczna 16-22/23,
    00-446 Warszawa
Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.