Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

27 czerwca 2018

Lacroix prezentuje podczas tegorocznych targów Balt-Military-Expo, po raz pierwszy w regionie Morza Bałtyckiego, wyrzutnię celów pozornych Sylena LW. Francuski koncern, obchodzący w tym roku 170-lecie istnienia, jest też oficjalnym partnerem konferencji NATCON.

Makieta wyrzutni celów pozornych Sylene LW / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Wyrzutnia celów pozornych Sylena LW jest oferowana Marynarce Wojennej RP jako wyposażenie niszczycieli min typu Kormoran II (proj. 258) i kutrów rakietowych typu Orkan (proj. 660M). Lacroix produkuje także inne systemy samoobrony, takie jak Sylena Mk1 i Mk2, w które mogą być wyposażone jednostki różnych klas, począwszy od szybkich łodzi patrolowych, przez korwety wielozadaniowe i patrolowe czy niszczyciele min, po fregaty. System Sylena jest kompatybilny z różnymi systemami zarządzania walką, m.in. SCOT, opracowanym przez polskie Centrum Techniki Morskiej.

Lacroix oferuje innowacyjne i wyspecjalizowane rozwiązania środków samoobrony, w tym najnowocześniejsze urządzenia pirotechniczne do obrony okrętów przed atakami z powietrza i spod wody w tym: reflektory radarowe, podczerwone morfologiczne i widmowe flaryprzeciw pociskom rakietowym naprowadzanym termolokacyjnie oraz innowacyjne urządzenia obrony przed torpedami. 


Drukuj Góra