Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

09 maja 2019

Nasza firma jest uznanym na rynku producentem zaawansowanych urządzeń optycznych. Wspieramy rozwój polskiej nauki i przedsiębiorczości, współpracując na tym polu z wieloma uczelniami wyższymi oraz instytutami naukowymi – mówi jeden z pracowników PCO podczas targów Europoltech’ 2019.

PCO to największa polska firma z ponad 40-letnim stażem w zakresie produkcji urządzeń optoelektronicznych, z wykorzystaniem technologii noktowizyjnej, laserowej i termowizyjnej.

PCO ma w swojej ofercie unikatowy produktów, którym są zminiaturyzowane gogle noktowizyjne MU – 3 MS. To najnowsze na polskim rynku urządzenie noktowizyjne, przeznaczone  do obserwacji otoczenia w warunkach nocnych. Produkt charakteryzuje się bardzo niską masą pojedynczego monokularu (ok. 260 g) i możliwością pracy z powiększeniami: x 3 i x 5 . Gogle funkcjonują bezawaryjne w temperaturach od –30 do +60 ℃. Zakres ogniskowania okularu wynosi –2/+5 dpt. Urządzenie ma możliwość 40-godzinnej ciągłej pracy, bez wymiany źródła zasilania.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.