Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 maja 2019

WYNIKI KONKURSÓW

IX Międzynarodowa Konferencja Policyjna, Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych  oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019

LAUR GRANICZNY

DGT – za DGT PTT CONNECT

BRĄZOWA GWIAZDA POLICJI  

DGT – za DGT PTT CONNECT

SREBRNA GWIAZDA POLICJI

ENDO-TECH BUCZMA Wiśniewski S.J – za DUOSCAN - innowacyjny detektor śladowych ilości materiałów wybuchowych i narkotyków

ZŁOTA GWIAZDA POLICJI

Laser 3D – za skaner laserowy Z +F  IMAGER 5016


Drukuj Góra