Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 maja 2019

Etronika Sp. z o. o. jest prywatnym polskim przedsiębiorstwem, założonym w 2002. Projektuje i produkuje urządzenia optyczne, optoelektoniczne i elektroniczne przeznaczone do zastosowań wojskowych i cywilnych. Najnowszym produktem zakładów jest TEYE – 2.

Należy on do rodziny monokularów termowizyjnych przeznaczonych do obserwacji dziennej i nocnej. Pracuje także w warunkach ograniczonej widoczności. spowodowanej mgłą i zadymieniem. W każdej wersji urządzenia stosuje się matrycę mikrobolometryczną i atermizowany obiektyw. Zapewnia to obraz wysokiej jakości w szerokim zakresie temperatur, bez konieczności dodatkowego przesuwu elementów ogniskujących. Zakres powiększeń wynosi 2 lub 1,2x., pole widzenia 10,7 lub 17,6°. Czas nieprzerwanej pracy na 2 bateriach CR123 AA przekracza 4 godziny.


Drukuj Góra