Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 maja 2019

MoST-2 to kontenerowa modułowa strzelnica taktyczna wyposażona w dwa stanowiska strzeleckie. W pełni zamknięty obiekt jest wyposażony w kulochwyt, system wyposażenia taktycznego, tarczociągi, monitoring i system klimatyzacji i filtracji powietrza.

Istotną zaletą strzelnicy kontenerowej MoST – 2 jest możliwość korzystania z broni kal. 7,62 mm NATO (z wyłączeniem amunicji ppanc. smugowej i zapalającej). Strzelnica zapewnia niski poziom hałasu na zewnątrz i najwyższą jakość powietrza wewnętrznego, dzięki filtracji o skuteczności 99,9 proc.

Obiekt gwarantuje pełne bezpieczeństwo przed wydostaniem się pocisku na zewnątrz, także przy przypadkowym strzale w zakresie kąta 360°. MoST-2 jest produkowana przez spółkę Klimawent, we współpracy z Port Arthur Poland.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.