Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 maja 2019

Gogle noktowizyjne nowej generacji z PCO odróżnia od poprzednio używanych w naszych Siłach Zbrojnych MU-3 M system automatycznego wyłączania po podniesieniu do góry.

W odróżnieniu od starszych modeli w MU-3 MS istnieje możliwość rozłożenia ich na hełmie do płaszczyzny poziomej, co sprawia, iż nie wystają one poza jego obrys. Możliwe jest także odchylenie monokularu w bok, co jest jednoznaczne z jego wyłączeniem.

Zastosowanie wzmacniaczy najnowszej generacji IV G Intense o współczynniku FOM>2200 stawia gogle MU-3 MS wśród najlepszych rozwiązań noktowizyjnych, przeznaczonych także dla jednostek specjalnych.


Drukuj Góra